Projekty v realizaci

Developerský projekt Rezidence Boží hora

Bytový dům Rezidence Boží hora se nachází v obci Ivančice, v lokalitě nazývané jako Boží Hora. Ivančice jsou vzdáleny 25 km od Brna a mají veškerou občanskou vybavenost. Dnešní Ivančice jsou moderním městem se čtyřmi základními, dvěma středními školami a odborným učilištěm.

Tento projekt je určen především těm, kteří hledají kvalitní nadstandardní bydlení ve spojení s přírodou. Komplex Rezidence Boží hora se bude skládat ze tří samostatných bytových domů s vlastními vstupy ke schodištím a výtahům.

Rezidence Boží hora – ETAPA „B“ a ETAPA „A“ – nabídne 30 bytových jednotek, 30 stání (před domem, kryté parkovací stání v podzemních garážích a samostatné garáže) a 30 sklepů. Vše je řešeno důsledně bezbariérově s výrazným zaměřením na detail a funkčnost. Byty splňují nejnáročnější požadavky na moderní bydlení. Součástí každé bytové jednotky je balkon, lodžie nebo terasa, případně v přízemí domu předzahrádka, dále parkovací stání a sklep. Samozřejmostí je použití kvalitních materiálů a moderních technologií.

Dva bytové domy každý o 15 bytových jednotkách (čtyři podlaží, prostorný výtah), byty jsou orientovány na V, J nebo Z, všechny s terasami nebo balkony, v přízemí se zahrádkami či předzahrádkami. Nízkonákladový dům s vlastní kotelnou a kondenzačním kotlem, možnost výběru ze široké škály standardů. Rezidence Boží hora je projektována v kategorii „B – Velmi úsporná“ a standardní vybavení bytů je navrženo tak, aby splňovalo současné požadavky na moderní a kvalitní bydlení.

Termín zahájení: léto 2018.
Předpokládané dokončení: zima 2019.

https://www.rezidence-bozi-hora.cz/