Projekty realizované

Residence u Raka

Unikátní stavba multifunkčního převážně bytového domu U Raka přímo na historickém náměstí starobylého Nového Bydžova v Hradeckém kraji je další naší stavbou. Objekt se 37 byty a šesti nebytovými jednotkami je dokončen, zkolaudován a v současné době probíhá doprodej bytů.

Projekt Rezidence u Raka

Projekt Rezidence u Raka

Nový Bohdalec

Náš tým zajišťoval realizaci projektu výstavby 243 bytů na Praze 10 v ul. Elektrárenská a Pod Bohdalcem I., který byl dokončen v roce 2005 a kde investorem byla společnost M-Invest Bohdalec, a.s. generálním dodavatelem stavby společnost SEFIMOTA, a.s. , obě společnosti ze skupiny MOTA ENGIL group. Naše práce spočívala především v inženýrské činnosti, poskytování součinnosti prodejci, architektům, dodavateli stavby a jednání s klienty.

Projekt Nový Bohdalec

Projekt Nový Bohdalec

Nový Vyšehrad

V roce 2003 zajišťoval náš tým podporu při realizaci projektu Pod Vyšehradem, nedaleko Výtoně v Neklanově ulici, jehož investorem byla společnost M-Invest Neklanova, a.s. a generálním dodavatelem společnost SEFIMOTA, a.s.. Tato stavba polyfunkčního bytového domu pod vyšehradskou skalou sestávala z 36 bytů a 414 m² nebytových prostor.

Projekt Nový Vyšehrad

Projekt Nový Vyšehrad

Rezidence Nikolajka

V roce 2002 byl dokončen nadstandardní projekt Rezidence Nikolajka na Praze 5, kde náš tým zajišťoval v průběhu výstavby a prodeje projektu podporu v rámci inženýrské činnosti, reklamy a prodeje.

Projekt Rezidence Nikolajka

Projekt Rezidence Nikolajka

Rodinné domy Vackov

Zajištění výstavby 27 rodinných domů v ulici Plavínová, Praha 3. Tímto projektem byla v r. 1998 zahájena naše spolupráce v oblasti developmentu se skupinou MOTA-ENGIL.

Projekt Rodinné domy Vackov

Projekt Rodinné domy Vackov